Ons team

Het team van Veni Etinam bestaat uit gedreven (ervarings-)deskundigen met kennis van alle vakgebieden rondom het begeleiden van jongeren en de mensen in hun omgeving. Tijdens een intakegesprek wordt er gekeken welke begeleider het beste past bij de cliënt en zijn of haar hulpvraag.

Olaf van Loenhout, senior trajectcoördinator en eigenaar
olaf.vanloenhout@veni-etinam.nl
06-30711039

Nathali Brinkhuis, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris en eigenaar
nathali.brinkhuis@veni-etinam.nl
06-30712299

Danny Okken, trajectbegeleider
Danny.Okken@Veni-Etinam.nl
06-22990341

Edwin de Weerd, trajectbegeleider
Edwin.DeWeerd@Veni-Etinam.nl
06-13152331

Engelien Dekker, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Engelien.Dekker@Veni-Etinam.nl
06-13027945

Greta Potze, trajectbegeleider
Greta.Potze@Veni-Etinam.nl
06-13081383

Hannah de Ruiter, trajectbegeleider
Hannah.DeRuiter@Veni-Etinam.nl
06-57144335

Hans-Peter Oort, procesmanager
HP.Oort@Veni-Etinam.nl
06-30151326

Hendrika Smit, trajectcoördinator
Hendrika.Smit@Veni-Etinam.nl
06-30214629

Hermien Pluis-Loots, trajectbegeleider
Hermien.Pluis-Loots@Veni-Etinam.nl
06-51693821

Jacob Moerman, trajectbegeleider
Jacob.Moerman@Veni-Etinam.nl
06-13127646

Johan de Vries, trajectbegeleider
Johan.DeVries@Veni-Etinam.nl
06-12503132

Jolanda Eisses, trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Jolanda.Eisses@Veni-Etinam.nl
06-82877181

Julien de Brueijs, trajectcoördinator
Julien.DeBrueijs@Veni-Etinam.nl
06-10529688

Larissa van den Berg, trajectbegeleider
Larissa.Van DenBerg@Veni-Etinam.nl
06-10975589

Latifa Ammi-Messoudi, trajectbegeleider
Latifa.AmmiMessoudi@Veni-Etinam.nl
06-57434738

Marcel Rijnsewijn, trajectbegeleider
Marcel.Rijnsewijn@Veni-Etinam.nl
06-83573515

Margreet Schepenaar, orthopedagoog
Margreet.Schepenaar@Veni-Etinam.nl
06-82898158

Mariëtte Bos, trajectbegeleider
Mariëtte.Bos@Veni-Etinam.nl
06-13039315

Marja Hoeksma, trajectcoördinator / docent
Marja.Hoeksma@Veni-Etinam.nl
06-30312671

Mark Matter, trajectbegeleider
Mark.Matter@Veni-Etinam.nl
06-13171336

Marnix Kolder, trajectbegeleider
Marnix.Kolder@Veni-Etinam.nl
06-22991324

Melvin Ubels, trajectbegeleider
Melvin.Ubels@Veni-Etinam.nl
06-83572500

Mirjam Bloem, orthopedagoog
Mirjam.Bloem@Veni-Etinam.nl
06-30034369

Nathali Brinkhuis, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris en eigenaar
Nathali.Brinkhuis@Veni-Etinam.nl
06-30712299

Nirwan Schokkenbroek, trajectbegeleider
Nirwan.Schokkenbroek@Veni-Etinam.nl
06-30326375

Noah Eissens, trajectbegeleider
Noah.Eissens@Veni-Etinam.nl
06-13165791

Olaf van Loenhout, senior trajectcoördinator en eigenaar
Olaf.VanLoenhout@Veni-Etinam.nl
06-30711039

Richard Karim, trajectbegeleider
Richard.Karim@Veni-Etinam.nl
06-12662273

Rita Warmerdam, trajectcoördinator
Rita.Warmerdam@Veni-Etinam.nl
06-20276751

Sandy Alrais, trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Sandy.Alrais@Veni-Etinam.nl
06-83573158

Sascha van der Heide, officemanager
Sascha.Van DerHeide@Veni-Etinam.nl
06-23649238

Sevgi van Dijk-Oztas, trajectbegeleider
Sevgi.VanDijk-Oztas@Veni-Etinam.nl
06-23205651

Sharon Bezembinder, trajectcoördinator
Sharon.Bezembinder@Veni-Etinam.nl
06-83572930

Simone Horring, trajectbegeleider
Simone.Horring@Veni-Etinam.nl
06-30282109