Ons team

Het team van Veni Etinam bestaat uit gedreven (ervarings-)deskundigen met kennis van alle vakgebieden rondom het begeleiden van jongeren en de mensen in hun omgeving. Tijdens een intakegesprek wordt er gekeken welke begeleider het beste past bij de cliënt en zijn of haar hulpvraag.

Olaf van Loenhout, senior trajectcoördinator en eigenaar
olaf.vanloenhout@veni-etinam.nl
06-30711039

Nathali Brinkhuis, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris en eigenaar
nathali.brinkhuis@veni-etinam.nl
06-30712299

Anja Lubbers, trajectbegeleider
Anja.Lubbers@Veni-Etinam.nl
06-22990673

 

Danny Okken, trajectbegeleider
Danny.Okken@Veni-Etinam.nl
06-22990341

 

David van Loenhout, trajectbegeleider
David.vanLoenhout@veni-etinam.nl
06-51664207

 

Chalina Haan, trajectbegeleider
Chalina.Haan@Veni-Etinam.nl
06-51630584

 

Edwin Albers, orthopedagoog
Edwin.Albers@Veni-Etinam.nl
06-13039315

 

Edwin de Weerd, trajectbegeleider
Edwin.DeWeerd@Veni-Etinam.nl
06-13152331

 

Engelien Dekker, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Engelien.Dekker@Veni-Etinam.nl
06-13027945

 

Erna Heslinga, trajectbegeleider in opleiding
Erna.Heslinga@Veni-Etinam.nl
06-82894748

 

Froukje de Boer, trajectbegeleider
Froukje.DeBoer@Veni-Etinam.nl
06-13081383

 

Gada Koja, trajectbegeleider in opleiding
Gada.Koja@Veni-Etinam.nl
06-58977383

 

Hans Steinebach, trajectbegeleider
Hans.Steinebach@Veni-Etinam.nl
06-58984461

 

Hendrika Smit, trajectcoördinator
Hendrika.Smit@Veni-Etinam.nl
06-30214629

 

Hermien Pluis, trajectbegeleider
Hermien.Pluis@Veni-Etinam.nl
06-51693821

 

Jeanet Bremer, trajectbegeleider
Jeanet.Bremer@Veni-Etinam.nl
06-51639308

 

Johan de Vries, trajectbegeleider in opleiding
Johan.DeVries@Veni-Etinam.nl
06-12503132

 

Johan Boersma, trajectcoördinator
Johan.Boersma@Veni-Etinam.nl
06-83572930

 

Jolanda Eisses, trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Jolanda.Eisses@Veni-Etinam.nl
06-82877181

 

Julien de Brueijs, trajectcoördinator
Julien.DeBrueijs@Veni-Etinam.nl
06-10529688

 

Latifa Ammi-Messoudi, trajectbegeleider
Latifa.AmmiMessoudi@Veni-Etinam.nl
06-57434738

 

Marcel Rijnsewijn, trajectbegeleider
Marcel.Rijnsewijn@Veni-Etinam.nl
06-83573515

 

Margreet Schepenaar, orthopedagoog
Margreet.Schepenaar@Veni-Etinam.nl
06-82898158

 

Marja Hoeksma, trajectcoördinator / docent
Marja.Hoeksma@Veni-Etinam.nl
06-30312671

 

Mark Matter, trajectbegeleider
Mark.Matter@Veni-Etinam.nl
06-13171336

 

Marnix Kolder, trajectbegeleider
Marnix.Kolder@Veni-Etinam.nl
06-22991324

 

Melvin Ubels, trajectbegeleider
Melvin.Ubels@Veni-Etinam.nl
06-83572500

 

Nathali Brinkhuis, senior trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris en eigenaar
Nathali.Brinkhuis@Veni-Etinam.nl
06-30712299

 

Nirwan Schokkenbroek, trajectbegeleider
Nirwan.Schokkenbroek@Veni-Etinam.nl
06-30326375

 

Noah Eissens, trajectbegeleider
Noah.Eissens@Veni-Etinam.nl
06-13165791

 

Olaf van Loenhout, senior trajectcoördinator en eigenaar
Olaf.VanLoenhout@Veni-Etinam.nl
06-30711039

 

Patricia Keur, trajectbegeleider
Patricia.Keur@Veni-Etinam.nl
06-51652012

 

Priscilla Pater, trajectbegeleider
Priscilla.Pater@Veni-Etinam.nl
06-30151326

 

Richard Karim, trajectbegeleider
Richard.Karim@Veni-Etinam.nl
06-12662273

 

Rita Warmerdam, trajectcoördinator
Rita.Warmerdam@Veni-Etinam.nl
06-20276751

 

Sandy Alrais, trajectcoördinator, aandachtsfunctionaris
Sandy.Alrais@Veni-Etinam.nl
06-83573158

 

Sascha van der Heide, Officemanager, trajectbegeleider
Sascha.VanDerHeide@Veni-Etinam.nl
06-23649238

 

Sevgi van Dijk-Oztas, trajectcoördinator
Sevgi.VanDijk@Veni-Etinam.nl
06-23205651

 

Simone Horring, trajectbegeleider
Simone.Horring@Veni-Etinam.nl
06-30282109

 

Synia van Heijst, trajectbegeleider
Synia.VanHeijst@Veni-Etinam.nl
06-10975589

 

Wieke Smid, trajectbegeleider
Wieke.Smid@Veni-Etinam.nl
06-13127646