Ons team

Het team van Veni Etinam bestaat uit gedreven (ervarings-)deskundigen met kennis van alle vakgebieden rondom het begeleiden van jongeren en de mensen in hun omgeving. Tijdens een intakegesprek wordt er gekeken welke begeleider het beste past bij de cliënt en zijn/haar hulpvraag.

Nathali Brinkhuis
Directeur, Aandachtsfunctionaris
Mail: Nathali.Brinkhuis@veni-etinam.nl
Tel: 0503052001

Olaf van Loenhout
Directeur
Mail: Olaf.vanLoenhout@veni-etinam.nl
Tel: 0503052001


Alfons Nolden
Trajectbegeleider
Mail: Alfons.Nolden@veni-etinam.nl
Tel: 0657752932

 

Danny Okken
Trajectbegeleider
Mail: Danny.Okken@veni-etinam.nl
Tel: 0622990341

 

David van Loenhout
Trajectbegeleider, Assistent Officemanager
Mail: David.vanLoenhout@veni-etinam.nl
Tel: 0651664207

 

Debbie Smelt
Trajectbegeleider
Mail: Debbie.Smelt@veni-etinam.nl
Tel: 0683573158

 

Demelza Klomp
Trajectcoördinator
Mail: Demelza.Klomp@veni-etinam.nl
Tel: 0651652012

 

Edwin Albers
Orthopedagoog
Mail: Edwin.Albers@veni-etinam.nl
Tel: 0613039315

 

Edwin de Weerd
Trajectbegeleider
Mail: Edwin.deWeerd@veni-etinam.nl
Tel: 0613152331

 

Elise Hermus
Trajectbegeleider
Mail: Elise.Hermus@veni-etinam.nl
Tel: 0622991324

 

Engelien Dekker
Senior Trajectcoördinator
Mail: Engelien.Dekker@veni-etinam.nl
Tel: 0613027945

 

Erna Heslinga
Trajectbegeleider
Mail: Erna.Heslinga@veni-etinam.nl
Tel: 0682894748

 

Hans Steinebach
Trajectbegeleider
Mail: Hans.Steinebach@veni-etinam.nl
Tel: 0658984461

 

Hendrika Smit
Trajectcoördinator
Mail: Hendrika.Smit@veni-etinam.nl
Tel: 0630214629

 

Hermien Pluis
Trajectbegeleider
Mail: Hermien.Pluis@veni-etinam.nl
Tel: 0651693821

 

Jeanet Bremer
Trajectbegeleider Plus
Mail: Jeanet.Bremer@veni-etinam.nl
Tel: 0651639308

 

Jolanda Eisses
Trajectcoördinator, Aandachtsfunctionaris
Mail: Jolanda.Eisses@veni-etinam.nl
Tel: 0682877181

 

Julien de Brueijs
Trajectcoördinator
Mail: Julien.deBrueijs@veni-etinam.nl
Tel: 0610529688

 

Justin Mulder
Trajectbegeleider
Mail: Justin.Mulder@veni-etinam.nl
Tel: 0651631631

 

Koen Manson
Trajectbegeleider
Mail: Koen.Manson@veni-etinam.nl
Tel: 0620276751

 

Lowie Tiemersma
Trajectcoördinator
Mail: Lowie.Tiemersma@veni-etinam.nl
Tel: 0651630584

 

Luciano Sapulette
Trajectbegeleider
Mail: Luciano.Sapulette@veni-etinam.nl
Tel: 0630326375

 

Mel Joustra
Trajectbegeleider
Mail: Mel.Joustra@veni-etinam.nl
Tel: Melvin.Ubels@veni-etinam.nl
Tel: 0683572500

 

Noah Eissens
Trajectbegeleider
Mail: Noah.Eissens@veni-etinam.nl
Tel: 0613165791

 

Nonja Miljoen
Trajectcoördinator
Mail: Nonja.Miljoen@veni-etinam.nl
Tel: 0657786975

 

Patricia Marskamp
Trajectbegeleider
Mail: Patricia.Marskamp@veni-etinam.nl
Tel: 0613081383

 

Richard Karim
Trajectbegeleider
Mail: Richard.Karim@veni-etinam.nl
Tel: 0612662273

 

Sascha van der Heide
Officemanager, Trajectbegeleider
Mail: Sascha.vanderHeide@veni-etinam.nl
Tel: 0623649238

 

Sevgi van Dijk
Trajectcoördinator
Mail: Sevgi.vanDijk@veni-etinam.nl
Tel: 0623205651

 

Synia van Heijst (Tijdelijk afwezig)
Trajectbegeleider, medewerker Kwaliteit
Mail: Synia.vanHeijst@veni-etinam.nl
Tel: 0610975589

 

Tanja Dresselhuis
Trajectbegeleider
Mail: Tanja.Dresselhuis@veni-etinam.nl
Tel: 0622990673

 

Wieke Smid
Trajectbegeleider
Mail: Wieke.Smid@veni-etinam.nl
Tel: 0613127646